Apie mus | Apmokėjimo būdai

Apie Soyacandles.lt


DĖMESIO! Liepos 3 - 9 dienomis mes atostogaujame. Tuo laikotarpiu užsakymai bus priimami, bet nevykdomi. Nuo liepos 10 dienos užsakymai bus įvykdyti jų pateikimo eilės tvarka. Atsiprašome už galimus nepatogumus!


Soyacandles.lt galite įsigyti atidžiai atrinktų, kokybiškų priemonių žvakių gamybai: aukštos kokybės sojų, sojų-palmių, rapsų-kokosų vaško, nevaškuotų ir išvaškuotų dagčių, dagčių laikiklių, stiklinių ir metalinių indelių žvakėms, žvakių liejimo formų, aromatinių ir eterinių aliejų, dažų žvakėms ir žvakių gamybos įrankių (lydymo indų, termometrų, mentelių ir kt.), taip pat žvakių gamybos rinkinių, žvakių gamybos pamokų.


Bendraukime!

Soyacandles.lt taikomi atsiskaitymo būdai:


  • el. bankininkystė („Banklink"). Suformavę užsakymą Jūs būsite nukreipti į el. atsiskaitymų sistemos OPAY sukurtą savo banko el. bankininkytės tiesioginio apmokėjimo nuorodą.
  • bankinis pavedimas. Suformavę užsakymą gausite patvirtinimo laišką su informacija, kaip atlikti mokėjimą.
  • grynieji pinigai kasose (Perlo terminaluose, Lietuvos pašto arba PayPost skyriuose, MAXIMA parduotuvių kasose). Suformavę užsakymą gausite informaciją su skenuojamu kodu, kaip apmokėti užsakymą grynaisiais nurodytose kasose.
  • apmokėjimas mokėjimo kortele / Apple Pay išmaniuoju „Apple" įrenginiu. Šis mokėjimo būdas galimas tik atvykus atsiimti užsakymo iš sandėlio adresu Jundos g. 15, Vilnius (Dėl COVID-19 laikinai sustabdėme šį apmokėjimo būdą!).
Dėmesio! Užsakymams, kurių suma nesiekia 5 EUR su PVM, taikomas nedidelio užsakymo mokestis - 2 EUR su PVM. Rekomenduojame planuoti savo prekių krepšelius ir pirkti už daugiau, nei 5 EUR.


Mūsų rekvizitai:

UAB Balsius
Įmonės kodas 304404192
PVM mokėtojo kodas LT100010457118
IBAN: LT50 7300 0101 4982 9042
Swedbank, AB
Banko SWIFT kodas HABALT22
Jundos g. 15, Vilnius, 08402