Apie mus | Apmokėjimo būdai

Soyacandles.lt - tai elektroninė parduotuvė, kurioje galite įsigyti priemones, reikalingas žvakių gamybai. Mūsų asortimente rasite aukštos kokybės sojų vaško, įvairių dagčių, dagčių laikiklių, stiklinių, indelių ir liejimo formų, aromatinių aliejų, dažų ir kitų susijusių prekių. Čia galite įsigyti mūsų sukurtų žvakių gamybos rinkinių, mūsų gamybos žvakių, užsisakyti žvakių gamybos pamokas. Jei norėtumėte konsultacijos žvakių gamybos klausimais, neabejodami kreipkitės.


Kviečiame prisijungti prie mūsų konsultacinės Facebook grupės Žvakių gaminimas!

Parašykite mums per Messenger.


Mūsų el. parduotuvėje šiuo metu taikomi tokie atsiskaitymo būdai:


  • el. bankininkystė („Banklink"). Suformavę užsakymą Jūs būsite nukreipti į el. atsiskaitymų sistemos OPAY sukurtą savo banko el. bankininkytės tiesioginio apmokėjimo nuorodą;
  • bankinis pavedimas. Suformavę užsakymą gausite patvirtinimo laišką su informacija, kaip atlikti mokėjimą;
  • grynieji pinigai kasose (Perlo terminaluose, Lietuvos pašto arba PayPost skyriuose, MAXIMA parduotuvių kasose). Suformavę užsakymą gausite informaciją su skenuojamu kodu, kaip apmokėti užsakymą grynaisiais nurodytose kasose;
  • apmokėjimas mokėjimo kortele / Apple Pay išmaniuoju Apple" įrenginiu atvykus atsiimti užsakymo iš sandėlio adresu Jundos g. 15, Vilnius (DĖMESIO! Reaguodami į koronaviruso protrūkio grėsmes Lietuvoje laikinai stabdome užsakymų atsiėmimą iš mūsų sandėlio).Mūsų rekvizitai:

UAB Balsius
Įmonės kodas 304404192

PVM mokėtojo kodas LT100010457118

Sąsk. Nr. LT507300010149829042, Swedbank, AB
Tel. Nr. +37061833717

El. p. adresas info@soyacandles.lt 

Adresas nemokamam prekių atsiėmimui iš sandėlio: Jundos g. 15, Vilnius, 08402 (DĖMESIO! Reaguodami į koronaviruso protrūkio grėsmes Lietuvoje laikinai stabdome užsakymų atsiėmimą iš mūsų sandėlio).