Apmokėjimo būdai

Apmokėjimo būdaiSoyacandles.lt taikomi apmokėjimo būdai:


Atkreipiame Jūsų dėmesį, jog prekės rezervuojamos tik tada, kai užsakymas yra apmokėtas.

Mokėjimai Baltijos šalyse (Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje) atliekami per įmokų surinkimo partnerį OPAY, kitose šalyse - per STRIPE.

Pateikti užsakymai yra nekoreguojami, todėl rekomenduojame atidžiai peržiūrėti prekių krepšelį prieš patvirtinant užsakymą. Jeigu norite atšaukti jau apmokėtą užsakymą, informuokite mus kaip įmanoma greičiau. Ačiū!


Lietuvoje:

 • el. bankininkystė. Suformavę užsakymą Jūs būsite nukreipti į el. atsiskaitymų sistemos OPAY sukurtą savo banko el. bankininkystės tiesioginio apmokėjimo nuorodą.
 • mokėjimo kortelė (MasterCard, Maestro, VISA, VISA Electron). Suformavę užsakymą Jūs būsite nukreipti į OPAY mokėjimo kortele langą, kur suvesite savo kortelės duomenis ir atliksite identifikaciją.
 • bankinis pavedimasSuformavę užsakymą gausite OPAY patvirtinimo laišką su informacija, kaip atlikti mokėjimą.
 • grynieji pinigai nurodytose kasose (Perlo terminaluose, Lietuvos pašto arba PayPost skyriuose). Suformavę užsakymą gausite OPAY informaciją su skenuojamu kodu, kaip apmokėti užsakymą grynaisiais nurodytose kasose. 

Latvijoje, Estijoje:

 • mokėjimo inicijavimo paslauga. Suformavę užsakymą Jūs būsite nukreipti į el. atsiskaitymų sistemos OPAY sukurtą savo banko el. bankininkystės mokėjimo inicijavimo nuorodą.
 • mokėjimo kortelė (MasterCard, Maestro, VISA, VISA Electron). Suformavę užsakymą Jūs būsite nukreipti į OPAY mokėjimo kortele langą, kur suvesite savo kortelės duomenis ir atliksite identifikaciją.
 • bankinis pavedimasSuformavę užsakymą gausite OPAY patvirtinimo laišką su informacija, kaip atlikti mokėjimą.

Kitose šalyse:


 • mokėjimo kortelė (MasterCard, Maestro, VISA, VISA Electron). Suformavę užsakymą Jūs būsite nukreipti į STRIPE mokėjimo kortele langą, kur suvesite savo kortelės duomenis ir atliksite identifikaciją, lėšos įskaitomos ir užsakymas vykdomas iš karto,
 •  mokėjimo inicijavimo paslauga. Pateikę užsakymą būsite nukreipti į STRIPE platformą, kurioje iš sąrašo išsirinksite norimą paslaugą. Galimos paslaugos: iDEAL, Bancontact, Przelewy24, giropay, EPS, lėšų įskaitymas atsiskaitant šiais būdais gali užtrukti nuo 2 iki 14 dienų.

Stripe payment methods


Pas mus apsipirksite saugiai:

 • šioje el. parduotuvėje naudojamas SSL sertifikatas - tai elektroninis dokumentas, padedantis klientams nustatyti svetainės tapatybę ir užšifruoti tarp kliento ir serverio siunčiamą informaciją. Klientai labiau pasitiki svetainėmis su SSL sertifikatais - duomenų saugumo garantu, būtinu visur, kur naudojami asmeniniai klientų duomenys.

Kodėl mano mokėjimo kortelė buvo atmesta?

 • nuo 2022 m. balandžio 1 dienos visoje Europos Sąjungoje mokant kortele taikomas 3D saugus autentifikavimas (angl. 3D Secure Authentication), užtikrinantis saugų mokėjimą. 3D Secure (3 domenų struktūra) autentifikavimas, taip pat žinomas kaip mokėtojo autentifikavimas, yra saugos protokolas, padedantis išvengti sukčiavimo atliekant internetines kredito ir debeto kortelių operacijas. Tai leidžia bankams prašyti papildomos informacijos iš kortelės turėtojo, kad patikrintų pirkinį. Jei gaunate klaidą „3D autentifikavimas nepavyko“, tai reiškia, kad sėkmingai neįvedėte reikiamos informacijos. Dar kartą patikrinkite, ar Caps Lock išjungtas, ir pakartokite procesą įsitikindami, kad nėra spausdinimo klaidų. Jei klaida išlieka, dėl papildomos informacijos susisiekite su kredito kortelės išdavėju (dažniausiai tai yra bankas).