Apmokėjimo būdai

Soyacandles.lt taikomi apmokėjimo būdai:


Maloniai atkreipiame Jūsų dėmesį, jog prekės rezervuojamos tik tada, kai užsakymas yra apmokėtas. 
Pateikti užsakymai yra nekoreguojami, todėl rekomenduojame atidžiai peržiūrėti prekių krepšelį prieš patvirtinant užsakymą.

  • el. bankininkystė arba mokėjimo inicijavimo paslauga (tik Baltijos šalyse). Suformavę užsakymą Jūs būsite nukreipti į el. atsiskaitymų sistemos OPAY sukurtą savo banko el. bankininkystės tiesioginio apmokėjimo arba mokėjimo inicijavimo nuorodą.
  • mokėjimo kortele (MasterCard, Maestro, VISA, VISA Electron). Suformavę užsakymą Jūs būsite nukreipti į mokėjimo kortele langą, kur suvesite savo kortelės duomenis ir atliksite identifikaciją.
  • bankinis pavedimas. Suformavę užsakymą gausite patvirtinimo laišką su informacija, kaip atlikti mokėjimą.
  • grynieji pinigai nurodytose kasose (Perlo terminaluose, Lietuvos pašto arba PayPost skyriuose, MAXIMA parduotuvių kasose) - galioja tik LietuvojeSuformavę užsakymą gausite informaciją su skenuojamu kodu, kaip apmokėti užsakymą grynaisiais nurodytose kasose. 

Dėmesio! Užsakymams, kurių suma nesiekia 5 EUR su PVM, taikomas nedidelio užsakymo mokestis - 2 EUR su PVM.


Pas mus pirkti yra saugu. Šioje el. parduotuvėje naudojamas SSL sertifikatas - tai elektroninis dokumentas, padedantis klientams nustatyti svetainės tapatybę ir užšifruoti tarp kliento ir serverio siunčiamą informaciją. Klientai labiau pasitiki svetainėmis su SSL sertifikatais - duomenų saugumo garantu, būtinu visur, kur naudojami asmeniniai klientų duomenys.


Jeigu esate fizinis asmuo ir norite gauti elektroninę PVM sąskaitą-faktūrą, palikite komentarą tam skirtame užsakymo laukelyje. 

Jeigu esate kitos Europos Sąjungos valstybės įmonė, turinti toje valstybėje registruotą PVM numerį, įveskite šį numerį įmonės rekvizituose, kad būtų pritaikytas 0% PVM tarifas, tuomet perkraukite savo prekių krepšelį, kad tarifas aktyvuotųsi.