Apmokėjimo būdai

Soyacandles.lt taikomi apmokėjimo būdai:


Maloniai atkreipiame Jūsų dėmesį, jog prekės rezervuojamos tik tada, kai užsakymas yra apmokėtas. 
Pateikti užsakymai yra nekoreguojami, todėl rekomenduojame atidžiai peržiūrėti prekių krepšelį prieš patvirtinant užsakymą.

  • el. bankininkystė arba mokėjimo inicijavimo paslauga (tik Baltijos šalyse). Suformavę užsakymą Jūs būsite nukreipti į el. atsiskaitymų sistemos OPAY sukurtą savo banko el. bankininkystės tiesioginio apmokėjimo arba mokėjimo inicijavimo nuorodą.
  • mokėjimo kortele (MasterCard, Maestro, VISA, VISA Electron). Suformavę užsakymą Jūs būsite nukreipti į mokėjimo kortele langą, kur suvesite savo kortelės duomenis ir atliksite identifikaciją.
  • bankinis pavedimas. Suformavę užsakymą gausite patvirtinimo laišką su informacija, kaip atlikti mokėjimą.
  • grynieji pinigai nurodytose kasose (Perlo terminaluose, Lietuvos pašto arba PayPost skyriuose, MAXIMA parduotuvių kasose) - galioja tik LietuvojeSuformavę užsakymą gausite informaciją su skenuojamu kodu, kaip apmokėti užsakymą grynaisiais nurodytose kasose. 

Dėmesio! Užsakymams, kurių suma nesiekia 5 EUR su PVM, taikomas nedidelio užsakymo mokestis - 2 EUR su PVM.


Pas mus pirkti yra saugu. Šioje el. parduotuvėje naudojamas SSL sertifikatas - tai elektroninis dokumentas, padedantis klientams nustatyti svetainės tapatybę ir užšifruoti tarp kliento ir serverio siunčiamą informaciją. Klientai labiau pasitiki svetainėmis su SSL sertifikatais - duomenų saugumo garantu, būtinu visur, kur naudojami asmeniniai klientų duomenys.


Jūs gausite elektroninę PVM sąskaitą-faktūrą prisegtą laiške, informuojančiame apie įvykdytą užsakymą, ir savo paskyroje, jeigu esate registruotas vartotojas.

Jeigu esate kitos Europos Sąjungos valstybės įmonė, turinti toje valstybėje registruotą PVM numerį, įveskite šį numerį įmonės rekvizituose, kad būtų pritaikytas 0% PVM tarifas, tuomet perkraukite savo prekių krepšelį, kad tarifas aktyvuotųsi.