Grąžinimo informacija

Prekių grąžinimas ir keitimas

1. Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, išskyrus atvejus, kai sutarties negalima atsisakyti pagal LR įstatymus (kai sutartis sudaryta dėl higienos prekių – patalynės reikmenų – pardavimo; žr. informaciją VšĮ „Vartotojų centras“ tinklalapyje http://www.vartotojucentras.lt/istatymas.php?id=1038, „Ne maisto prekių grąžinimo ir keitimo ypatumai“ 18 punktą.). Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.

2. Norėdamas grąžinti prekę(-es) remiantis šių taisyklių 1 punktu, Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją kontaktų skyriuje nurodytomis susisiekimo priemonėmis (info@soyacandles.lt) ir užpildęs Prekės grąžinimo formą, kurią galima rasti puslapio apatiniame meniu Aptarnavimas / Grąžinimo forma, nurodant grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį, grąžinimo priežastį ir kitą susijusią informaciją.

3. Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

3.1. grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;

3.2. prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;

3.3. prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);

3.4. grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo;

3.5. grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą (užsakymo numeris ar sąskaita).

4. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko 3 straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

5. Grąžinant gautą ne tą prekę, kurią Pirkėjas užsisakė, ir/ar nekokybišką prekę, Pardavėjas įsipareigoja savo lėšomis atsiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis.

6. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma, neskaitant kainos už pristatymą.

7. Jeigu prekė nėra brokuota ar sugadinta jos transportavimo metu, per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos Pirkėjas gali kreiptis į Pardavėją ir grąžinti bet kurią prekę pats apmokėdamas pristatymą į Pardavėjo sandėlį adresu Jundos g. 15, 08402, Vilnius, Lietuva.

8. Pilstomi pagal užsakymą produktai, tokie kaip aromatiniai aliejai, Augeo Clean Multi bazė, ciklopentasiloksanas, vaškas, yra negrąžinamos prekės, nes jie yra išpilstomi/pasveriami individualiai kiekvieno užsakymo metu, nebent Pirkėjas teigia, kad prekė atvyko brokuota ar sugadinta transportavimo metu. 

9. Elektroninės prekės, tokios kaip dovanų kuponai, žvakių gaminimo instrukcijos, kurios pateikiamos pdf formatu, yra negrąžinamos prekės.