Svarbi informacija apie sąskaitas

SVARBI INFORMACIJA APIE PVM SĄSKAITAS-FAKTŪRAS:

  1. Automatiškai sugeneruotą elektroninę PVM sąskaitą-faktūrą gausite prisegtą laiške, informuojančiame apie įvykdytą užsakymą. Jeigu Jūsų užsakymas buvo įvykdytas, bet sąskaitos negavote, pasitikrinkite savo el. pašto šlamšto (angl. spam) dėžutę - kartais automatiškai siunčiami laiškai su priedais nukeliauja ten. Jeigu ten laiško su sąskaita neradote, parašykite mums savo užsakymo numerį [email protected].
  2. Jeigu registruojatės kaip įmonė, pažymėkite registracijos metu varnele eilutę Pirkti įmonės vardu, kad atsivertų įmonės rekvizitams skirti laukeliai, užpildykite juos. Jeigu neturite įmonės ar PVM kodo, palikite eilutę tuščią, neveskite jokio nesusijusio teksto.
  3. Jeigu esate kitos Europos Sąjungos valstybės įmonė ar fizinis asmuo, turinti (-is) toje valstybėje registruotą galiojantį PVM numerį, įveskite šį numerį įmonės rekvizituose, kad būtų pritaikytas 0% PVM tarifas, tuomet perkraukite savo prekių krepšelį, kad tarifas aktyvuotųsi. PVM eilutė turi matytis kaip nuimta.
  4. Jeigu esate kitos Europos Sąjungos valstybės įmonė ar fizinis asmuo, turite PVM kodą ir jums taikomas 0% PVM tarifas bei Jūsų sąskaitos ir pristatymo adresai skiriasi, pakartokite įmonės rekvizitus pristatymo adreso žingsnyje, kad PVM tarifas aktyvuotųsi teisingai, t. y. 0%.
  5. Jeigu dirbate pagal individualios veiklos pažymą, įveskite savo vardą ir pavardę įmonės pavadinimo laukelyje ir pažymos numerį įmonės kodo laukelyje (tik skaitmenis!).
  6. Prašome nerašyti užsakymo komentare informacijos apie sąskaitos rekvizitus - ji nebus įtraukta į sąskaitą.