Dažai

Bekro dažai ir pigmentai

Koncentruoti dažai ir pigmentai žvakėms BEKRO

Ypač koncentruoti Vokietijoje gaminami dažai, dažų - pigmento mišiniai ir 100 proc. pigmentai žvakėms „Bekro“ dribsnių / gabaliukų pavidalu. 

Dažai ir dažų-pigmento mišiniai yra skirti žvakės masės nudažymui, netiks išoriniam žvakių dekoravimui ar mirkymui, nes dažai migruos, išsilies. Rekomenduojama koncentracija 0,1 - 0,2 proc. dažų vaško kiekiui, pvz., 1000 g vaško pakanka 1 - 2 g dažų

100 proc. pigmentai yra skirti išoriniam žvakės dekoravimui, mirkymui, netiks visos masės nudažymui, nes pigmentai gali kimšti dagtį, bet išimtis galėtų būti labai šviesūs pigmentai. Rekomenduojama koncentracija  - 1 - 1,5 procIšimtis: visos masės dažymui gali tikti labai šviesūs pigmentai (pvz., rusva). 

BEKRO 100 proc. dažai - masės nudažymui

BEKRO dažų-pigmentų mišiniai - masės nudažymui

BEKRO 100 proc. pigmentai - išoriniam dekoravimui, mirkymui

Tie patys, bet kitos gamybos partijos dažai gali būti skirtingų formų priklausomai nuo to, per kokią gamybos liniją buvo pagaminti: traškučių, laužytų gabaliukų ar granulių formos. Dažų sudėtis dėl to nesikeičia!

Svarbu žinoti: dažų / dažų - pigmento mišinių spalvos nuotraukose pateiktos kietosiose žvakėse kaip pigmentai, kai mišinio sudėtis yra 90 proc. parafinas ir 10 proc. stearino rūgštis. Augaliniame vaške dažų spalvos gali nebūti tokios intensyvios, kaip parodyta nuotraukose. Ryškesnės spalvos, negu parodyta nuotraukoje, neišgausite, įdėję daugiau dažų, negu rekomenduojama maksimali koncentracija. Per daug pigmento gali kimšti žvakės dagtį, vaškas gali pakeisti savo struktūrą, gali pakeisti ir žvakės kvapą. Sužinokite, kokia būtų spalva vaškui sustingus, užlašindami šiek tiek išlydyto ir su dažais sumaišyto vaško ant šalto paviršiaus.

Kokia šių dažų sudėtis?

Tai yra organinės kilmės pigmentai / dažai, kurie nėra bandyti ant gyvūnų ir yra tinkami veganams. Svarbu žinoti, jog šie dažai nėra natūralios kilmės, kadangi žvakėms skirtų natūralių dažų nėra - jie nedegtų tinkamai ir išnyktų per savaitę, nes yra labai nestabilūs. 

Ką daryti, kad nudažytas vaškas mažiau šerkšnuotųsi?

Reiktų reguliuoti gamybos temperatūrą. Šerkšnas dažniausiai atsiranda, kai yra perkaitinamas vaškas ir tokiu būdu stingstantys paviršutiniai vaško kristalai sušąla labai greitai ir įgauna šią nepageidaujamą struktūrą. Rekomenduojama dirbti su žemesnėmis temperatūromis arba iš anksto pasidaryti spalvos koncentratą. Pavyzdžiui, jei iš viso kaitinama 10 kg vaško, tai 1 kg šio kiekio iškaitinti aukštoje temperatūroje, įdedant reikiamą spalvos kiekį ir tuomet maišyti su likusiais 9 kg vaško. Šis reiškinys yra dažnas ir nededant spalvų, tiesiog su spalva tai žymiai labiau matosi, nei be spalvos. 

Didesniems kiekiams taikomos nuolaidos. Daugiau informacijos rasite prekės aprašyme.

Gamybos instrukcijos (anglų kalba)Patikslinkite paiešką

Dažai žvakėms „BEKRO“, 10 g, tamsiai raudona
Dažai-pigmentai žvakėms „BEKRO“, 10 g, raudona
Dažai-pigmentai žvakėms „BEKRO“, 10 g, rožinė
Dažai žvakėms „BEKRO“, 10 g, raudonai oranžinė
Dažai-pigmentai žvakėms „BEKRO“, 10 g, oranžinė
Dažai žvakėms „BEKRO“, 10 g, aukso geltona
Dažai-pigmentai žvakėms „BEKRO“, 10 g, gelsva
Dažai-pigmentai žvakėms „BEKRO“, 10 g, rusva
Dažai-pigmentai žvakėms „BEKRO“, 10 g, tamsiai ruda

-8%

Dažai žvakėms „BEKRO“, 10 g, gelsvai žalia

Dažai žvakėms „BEKRO“, 10 g, gelsvai žalia

2.18€ 2.37€ Be PVM: 1.80€

Dažai žvakėms „BEKRO“, 10 g, tamsiai žalia

-8%

Dažai-pigmentai žvakėms „BEKRO“, 10 g, turkio
Dažai žvakėms „BEKRO“, 10 g, tamsiai mėlyna
Dažai žvakėms „BEKRO“, 10 g, violetinė
Dažai-pigmentai žvakėms „BEKRO“, 10 g, pilka
Dažai žvakėms „BEKRO“, 10 g, juoda
Pigmentai „BEKRO“, 10 g, aukso geltona
Pigmentai „BEKRO“, 10 g, tamsiai raudona
Pigmentai „BEKRO“, 10 g, raudona

Pigmentai „BEKRO“, 10 g, raudona

2.37€ Be PVM: 1.96€

-13%

Pigmentai „BEKRO“, 10 g, tamsiai ruda

Pigmentai „BEKRO“, 10 g, tamsiai ruda

2.06€ 2.37€ Be PVM: 1.70€

Rodoma nuo 1 iki 20 iš 24 (2 puslapių)