Apie mus kalba

Partnerių turinys apie Soyacandles.lt


Jaukumą užtikrinančią žvakę lengvai gali pasigaminti kiekvienas: atskleidė, kokių klaidų derėtų vengti

Produkciją žvakių, kvepalų ir muilų gamybai siūlančios parduotuvės „Soyacandles.lt“ įkūrėja Eglė Salienė sako, kad klientams siūlomos prekės jos parduotuvėje tikrai išskirtinės, žaliavas moteris užsisakinėja iš įvairių Europos šalių.

O ilgos produktų paieškos užtikrina pačią geriausią kokybę. Kiekvienas klientas čia gali rasti įvairiausias priemones, skirtas pasigaminti viską nuo žvakių iki kvepalų ar net muilo.

Visą LRytas TV reportažą galite peržiūrėti čia.
Naminį žvakių fabrikėlį pavertė sėkmingu sojų vaško verslu

UAB „Balsius“ tapo „Swedbank“ smulkaus verslo stiprinimo bendruomenės „Kiekvienas gali“ nare.

Viešųjų ryšių specialistė Eglė Salienė su vyru ekonomistu Laurynu sojų vaško žvakes pradėjo gaminti laisvalaikiu – žvakes dovanodavo draugams ir iš lėto, neskubindami savęs, įkūrė sėkmingą verslą.

„Žvakių gamyba – ilgas procesas, dabar tuo neužsiimu, tik konsultuoju kitus smulkiuosius gamintojus, ieškau žaliavų, kvapiųjų aliejų ir tiekiu į Lietuvą“, – sako E. Salienė.

Skaitykite daugiau 15min.lt paspaudę čia.TAMO.LT siūlo atrasti naujus velykinius džiaugsmus su vaikais - lieti sojų vaško žvakes.

Dar neatrasta  kūrybinė veikla – žvakių liejimas
Kai tenka praleisti daug laiko namuose su vaikais, dažnam – ir derinant nuotolinį darbą su vaikų priežiūra, vakarais kyla mintis pasimėgauti įtampą mažinančia, raminančia žvakių šviesa – įsijungus tylią muziką ir pasiėmus piešimo reikmenis. Šiuo laikotarpiu galime išbandyti kažką naujo – pasigaminti su vaikais savo gamybos sojų vaško žvakių namų sąlygomis – turint medžiagas ir išsamią instrukciją tai yra tikrai nesudėtingas ir saugus procesas, daugeliui tai – visiškai naujas potyris, o sojų vaško žvakės patiks visai šeimai, nes šis vaškas yra neutralaus kvapo, švariai ir ilgai dega, yra lengvai išvalomas ir ne toks kaitrus, kaip parafinas.

Ko reikės gamybai?
Namuose reiktų turėti du indus vandens vonelei, termometrą, mentelę maišymui, žirklutes. Žvakių gamybos rinkinyje pradedančiam rasite visas medžiagas, reikalingas penkioms 220 ml žvakutėms pagaminti: sojų vašką, stiklinius indelius, dagtis su laikikliais, dagties lipdukus ir medinius įrankius.  Žvakių gamybos rinkinį pradedantiesiems galite įsigyti čia.

Kaip pasigaminti?
Gamybos procesas taip pat labai paprastas: prie žvakių indelių prilipinkite duotus lipdukus, prie jų prilipinkite dagtis, kurios jau paruoštos naudojimui, ir galų gale užverkite po medinį pagaliuką, kad dagtis liejant vašką nepabėgtų. Paruoštus indukus iškart dėkite vietoje, kurioje stings vaškas. Vašką išlydykite (viename puode užvirkite vandenį ir į jį įstatykite kitą indą) ir šiek tiek pravėsus supilstykite į indelius (su rinkiniu gausite tikslią instrukciją, kaip ir kiek lydyti ar vėsinti). Kai žvakės visiškai sustings, galite imtis jų dekoravimo ir papuošti Velykų tematika: indelius apklijuoti dekoratyvia juostele, perrišti užrašais, sudėti į padėklą su velykinėmis dekoracijomis – žalumynais, kačiukais, margučiais. Ir viskas!

Linkime malonių ir kūrybingų akimirkų kartu.

Specialus projektas VšĮ „Versli Lietuva“ – „Internete karantino nėra“.Įvertinkite Soyacandles.lt Evertink.lt platformoje

Evertink.lt - vienas svarbiausių įrankių internetinei prekybai Lietuvoje, leidžiančių vartotojams apsispręsti, kurioje konkrečioje internetinėje parduotuvėje pirkti, o parduotuvėms leisti tobulėti, kviečia įvertinti soyacandles.lt - https://evertink.lt/atsiliepimai/soyacandles.lt/


Susipažinkime su žvakių gamybos rinkiniu pradedantiesiems

Tinklaraštis Lieknosbites.lt išbandė šventinį žvakių gamybos rinkinį pradedantiems (10 žvakių, bekvapių) http://lieknosbites.lt/mamu-laboratorija/mamos-bando/sventiskos-pramogos-su-vaikais-liejame-zvakes-ir-gaminame-advento-vainika-genialiai-paparasta-ideja/


"Mažylio istorija" dovanoja Soyacandles.lt žvakučių

Skaityti kitą tinklaraščio įrašą: Kaip sukurti tvaresnius produktus?


Šioje kategorijoje prekių nėra.