Apie mūsų vaškus

Sužinokite daugiau apie mūsų vaškusSužinokite daugiau apie mūsų vaškus

Šiame straipsnyje gilinamės į natūralių vaškų sritį, tyrinėjame jų įvairovę ir patariame, kaip išsirinkti tobulą vašką savo žvakėms.

Natūralūs vaškai jau seniai vertinami dėl jų ekologiškumo, tvarumo ir unikalių savybių. Čia pateikiame sojų, kokosų, bičių vaško ir rapsų vaško skirtumus.


Sojų vaškas:

Iš sojų pupelių aliejaus gaunamas vaškas yra atsinaujinantis šaltinis. Sojų vaškas paprastai švariai ir ilgai dega, o suodžių būna nedaug. Jis gerai skleidžia kvapus. Sojos vaškas yra biologiškai skaidus ir gaunamas iš atsinaujinančių šaltinių. Jo tekstūra švelni ir kreminė, todėl jį lengva naudoti gaminant žvakes.

- NATUREWAX C-3 - skirtas žvakėms indeliuose. Jame nėra priedų, jis jautresnis temperatūrai, neprilimpa prie indo sienelių, toleruoja iki 8 proc. kvapiųjų aliejų, pagamintas JAV.

- GOLDENWAX 464 - klasikinis sojų vaškas, skirtas žvakėms indeliuose, skirtas tiems, kurie nori spalvotų žvakių ir geresnio sukibimo su indo sienelėmis. Dabar turime ir europietišką šio vaško versiją, jo formulė pasižymi panašiomis savybėmis, tačiau pagamintas Švedijoje, todėl šis vaškas yra tvaresnis.

- GOLDENWAX S41 - vadiname jį GoldenWax 464 pusbroliu, nes jis pasižymi panašiomis savybėmis, tačiau tiekiamas 25 kg vientisomis plokštėmis. Jis taip pat gaminamas Švedijoje ir suteikia gerą kvapo sklaidą.

- KERAGREEN SOY PILLAR - mūsų naujas vaškas, kuris geriausiai tinka kietosioms žvakėms, genetiškai nemodifikuotos kilmės, patvirtintas COSMOS, atitinka REACH reglamentą, pagamintas Prancūzijoje.

- KERASOY 4120 - gražus vaškas kietosioms žvakėms, pagamintas Jungtinėje Karalystėje, dermatologiškai patikrintas, populiarus tarp mūsų klientų.Kokosų arba kokosų - rapsų mišinio vaškai:

Kokosų vaškas, išgaunamas iš kokosų masės, yra natūralus šalutinis kokosų aliejaus gamybos produktas. Kokosų vaškas dega lėtai ir tolygiai, o jo liepsna dažnai būna ryškesnė nei kitų vaškų. Jis puikiai skleidžia kvapus ir gali išlaikyti didelį kvapo kiekį. Kaip ir sojų vaškas, kokosų vaškas yra biologiškai skaidus ir gaunamas iš atsinaujinančių augalų. Šis vaškas yra šiek tiek grūdėtos tekstūros ir gali būti minkštesnis nei kiti vaškai, todėl gaminant žvakes su juo reikia elgtis atsargiai.

- NATUREWAX ELITE 600 - puikus tvarus pasirinkimas didesnėms žvakėms, neprilimpa prie indo šonų, ES kilmės rapsų sėklos, genetiškai nemodifikuoti aliejai, pagamintas Vokietijoje.

- NATUREWAX 660-55M - gražus tvarus vaškas kvapniems lydomiems vaško tirpukams, mažoms kietosioms žvakėms, pagamintas Vokietijoje.

- AAK WAX PLUS 115 - labai minkštas, baltas kokosų vaškas žvakėms indeliuose ar muilo gamybai, gali būti naudojamas ir kaip priedas kitiems augaliniams vaškams suminkštinti, 25 kg luitais, pagamintas Švedijoje.

- KERAX COCONUT CONTAINER 4135 - baltas kokosų vaškas granulėmis žvakėms indeliuose, pasižymi palyginti maža kristalizacija, geru sukibimu su indo sienelėmis bei puikia degimo kokybe, pagamintas Jungtinėje Karalystėje.


Bičių vaškas:

Bičių vaškas yra natūralus sekretas, kuris sudaro bičių korių struktūrą. Bičių vaško žvakės pasižymi natūraliai saldžiu aromatu ir skleidžia šiltą, auksinę liepsną. Jos dega švariai, beveik be suodžių, o jų degimo trukmė ilgesnė nei kai kurių kitų vaškų. Bičių vaškas yra natūralus šalutinis medaus gamybos produktas ir laikomas tvariu, jei yra surenkamas atsakingai. Bičių vaškas yra kietos ir šiek tiek lipnios tekstūros, todėl jį lydant ir pilant gali prireikti papildomo atsargumo.

- GELTONAS BIČIŲ VAŠKAS - geriausiai tinka kietosioms žvakėms, parduodamas granulėmis.


Rapsų vaškas:

Rapsų vaškas pasižymi puikiu kvapu ir geromis degimo savybėmis. Jis yra kreminės išvaizdos ir gali išlaikyti didelį kvapo kiekį. Rapsų vaškas yra atsinaujinantis šaltinis ir biologiškai skaidus, todėl jį galima naudoti atsižvelgiant į aplinkosaugos reikalavimus. Jis yra švelnios tekstūros, todėl jį, kaip ir sojų vašką, lengva naudoti gaminant žvakes.

- POLYCERIN® 9562 - geros kokybės vaškas kietosioms žvakėms, kietesnis už sojų vašką, pagamintas Vokietijoje iš Europoje auginamų rapsų sėklų.


Kiekvienas iš šių vaškų žvakių gamybai suteikia savų unikalių savybių, todėl gamintojai gali pasirinkti vašką pagal konkrečius pageidavimus ir reikalavimus. Nesvarbu, ar pirmenybę teikiate ekologiškumui, kvapo efektyvumui, ar degimo savybėms, rekomenduojame rinktis natūralų vašką, tinkamą jūsų žvakių vizijoms įgyvendinti.


Šioje kategorijoje prekių nėra.