Kaip pasigaminti namų kvapą?

Kaip pasigaminti namų kvapą su lazdelėmis? 

Jums reikės kelių priemonių:

Ką reikia žinoti prieš gaminant namų kvapą su lazdelėmis?

Susipažinkite su pasirinkta namų kvapo baze - koks rekomenduojamas jos ir kvapo santykis mišinyje, ar norimas kvapas gali būti naudojamas šiame produkte Jums reikalinga koncentracija? Pavyzdžiui, lėto garavimo Augeo Clean Multi bazė dažniausiai naudojama 80 - 75 proc. mišinyje, likusią dalį sudaro aromatinis aliejus.

Patikrinkite aromatinio aliejaus IFRA dokumentą, 49 arba 50 leidimą (senesni yra nebegaliojantys) - ar jo 10A kategorijoje (į kurią įeina namų kvapai su lazdelėmis) leidžiama norima naudoti koncentracija - pavyzdžiui, jeigu norite naudoti 20 procentų kvapo šiame produkte, 10A kategorijoje nurodytas skaičius turi būti ne mažiau kaip 20, jeigu skaičius lygus 20 arba didesnis, vadinasi naudoti namų kvape su lazdelėmis šį kvapą yra saugu. Mūsų tiekiamų aromatinių aliejų aprašymų apačioje rasite nuorodas į kiekvieno kvapo IFRA dokumentą. Atrinkdami naujus aromatinius aliejus, mes stengiamės, kad IFRA 10A kategorija būtų ne žemesnė, negu 20 proc.

Kaip pamatuoti bazę ir kvapą?

Pasiruoškite namų kvapų mišinį pagal norimas bazės ir kvapo proporcijas gramais ir tik tada atsimatuokite reikiamą tūrį mililitrais - skirtingų mišinių svoris gramais neatitiks tūrio mililitrais, kadangi visų aromatinių aliejų tankiai yra skirtingi. Gerai sumaišykite šiuos du ingredientus buteliuke, įmerkite lazdeles ir leiskite joms įgerti kvapo.

Ką daryti, jeigu pagamintas namų kvapas yra silpnai juntamas arba turiu kitų problemų?

Tam gali būti įvairios priežastys. Šioje lentelėje pasiūlysime keletą sprendimo būdų ir idėjų:

ProblemaSprendimas
Aromatinis aliejus yra klampus (atrodo labiau kaip tirštas aliejus nei vanduo), buvo panaudota per didelė koncentracija ir lazdelės labai greitai užsikimšo
Naudokite 15 proc. arba dar mažiau kvapo, nenaudokite natūralaus pluošto lazdelių
Aromatinis aliejus yra savaime per silpnasNaudokite didesnę koncentraciją mišinyje - pvz., 20 proc., naudokite alkoholinę bazę (iki 5 - 10 proc. visai mišinio masei), naudokite sintetinio pluošto lazdeles. Jeigu kvapo intensyvumas vis tiek netenkina, galbūt verta išbandyti intensyvesnį kvapą.
Namų kvapas ir pradžių jautėsi, po to greitai visai nebegaravoGreičiausiai lazdelės užsikimšo - pakeiskite lazdeles į naujas arba panaudojote per daug kvapo ir mišinys per klampus
Namų kvapą jaučiu tik tada, kai praeinu pro šalįPakeiskite namų kvapo vietą - jam tinka vieta, kur oras nuolat juda, pvz., koridorius, fojė, neužstatykite namų kvapo kitais daiktais, baldais. Labiau garuos šiltoje vietoje ir kai įmerkta daugiau lazdelių. Taip pat gali būti, kad prie kvapo pripratote ir jo nejaučiate - paklauskite svečių, ar jie jaučia namų kvapą ir kaip vertina jo stiprumą dešimtbalėje sistemoje - galite nustebti! Taip pat turėkite omenyje, kad 100 ml buteliukas labiausiai tinka 10 - 20 kv. m. patalpai.
Namų kvapas garuoja per lėtaiPakeiskite lazdeles į sintetinio pluošto, įmerkite daugiau lazdelių arba jas apverskite kartą per savaitę, pabandykite gaminti bazę su 10 proc. etanolio, kuris paspartins garavimą. Galite laikyti tokį namų kvapą arčiau oro kondicionieriaus ar šildytuvo.
Namų kvapas garuoja per greitaiNaudokite mažiau kvapo mišinyje (10 - 15 proc.), natūralaus pluošto lazdeles, lėto garavimo bazę (pvz., Augeo Clean Multi), merkite mažiau lazdelių, nevartykite jų, laikykite namų kvapą vėsesnėje vietoje, toliau nuo palangių, šildytuvų, tiesioginės saulės šviesos.
Lazdelės yra storos / trumpos, nepakankamai efektyviai siurbia mišinį iš buteliuko į viršųLazdelės galimai yra per trumpos - bent pusė lazdelės ilgio turi būti išlindę iš buteliuko, kad garavimas būtų efektyvus.


Bazė namų kvapams „Augeo Clean Multi“, 50 g

Bazė namų kvapams „Augeo Clean Multi“, 50 g

„Augeo Clean Multi“ yra naujos kartos skysta bazė, pagaminta iš atsinaujinančio šaltinio - glicerin..

2.42€ Be PVM: 2.00€

Natūrali lazdelė namų kvapui 3 mmx340 mm, 6 vnt.

Natūrali lazdelė namų kvapui 3 mmx340 mm, 6 vnt.

Ypač ilgos, natūralios rotango palmių lazdelės, 34 cm ilgio ir 3 mm storio, geriausia tinka aukštesn..

0.99€ Be PVM: 0.82€

Juoda pluoštinė lazdelė namų kvapui 4 mmx240 mm, 7 vnt.

Juoda pluoštinė lazdelė namų kvapui 4 mmx240 mm, 7 vnt.

Specialaus pluošto juodos spalvos lazdelės, skirtos naudoti namų kvapuose su lazdelėmis ir..

2.08€ Be PVM: 1.72€

Balta pluoštinė lazdelė namų kvapui 4 mmx240 mm, 7 vnt.

Balta pluoštinė lazdelė namų kvapui 4 mmx240 mm, 7 vnt.

Specialaus pluošto baltos spalvos lazdelės, skirtos naudoti namų kvapuose su lazdelėmis ir yra linku..

1.39€ Be PVM: 1.15€

Juoda pluoštinė lazdelė namų kvapui 4 mmx345 mm, 8 vnt.

Juoda pluoštinė lazdelė namų kvapui 4 mmx345 mm, 8 vnt.

Specialaus pluošto ypač ilgos juodos spalvos lazdelės, skirtos naudoti namų kvapuose su la..

2.38€ Be PVM: 1.97€

Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)