Tvaresnio produkto idėjos

Kaip sukurti tvaresnius produktus?Kaip sukurti tvaresnius produktus?

Šiandieniniame ekologiškame pasaulyje aišku, kad turime tobulinti produktų pakavimo ir laikymo būdus. Senosios medžiagos, tokios kaip plastikas ir vienkartinės pakuotės, labai prisideda prie taršos ir eikvoja mūsų išteklius. Todėl tiek verslo pasaulyje, tiek tarp mūsų, paprastų vartotojų, ieškoma išeičių, draugiškesnių mūsų planetai. Tvarus pakavimas padeda spręsti atliekų, išteklių eikvojimo ir anglies dvideginio išmetimo problemas.


Pradėkime nuo visų mėgstamiausio - popieriaus. Perdirbtas arba atsakingai išgautas popierius šiuo metu yra tvaraus pakavimo pagrindas. Dažniausiai tai būna lipnios popierinės juostos, kartono dėžutės, popieriniai maišeliai ir kartoninės dėžės siuntoms. Nepamirškite, kad siuntų dėžės gali tarnauti ilgiau nei vieną siuntimo ciklą! Naudodamos šį atsinaujinantį šaltinį, įmonės gali atsisakyti plastiko ir padėti išsaugoti mūsų miškus. Be to, popierius natūraliai suyra ir yra perdirbamas. Mėgstame savo prekes pakuoti į mažus popierinius maišelius, o burbulinę plėvelę pakeitėme STRETCH elastinga popierine juosta. Be to, suglamžytas vyniojamasis popierius labai gerai apsaugo siuntimo dėžėje esančius gaminius! Tačiau... jei norite elegantiškos popierinės pakuotės, išbandykite prancūzišką šilkinį popierių.


Dabar pakalbėkime apie stiklą. Tai - numeris vienas pasirinkimas kvapiesiems aliejams, žvakėms ir namų kvapams, nes jis yra inertiškas ir netoksiškas. Stiklas mums taip patinka, kad siūlome net stiklinius indelius arbatinėms žvakėms. Skirtingai nei vienkartinis plastikas, stiklas nuo spaudimo nedūžta; jį galima perdirbti vėl ir vėl neprarandant jo savybių. Taigi sutaupome išteklių ir energijos, palyginti su naujo stiklo gamyba. Tačiau yra vienas „bet“: stiklas yra sunkesnis, o tai reiškia, kad dėl jo gali šiek tiek padidėti transportavimo išlaidos ir išmetamųjų teršalų kiekis.


Metalas - dar viena tvarumo žvaigždė. Aliuminis ir plienas - tai tvirtos medžiagos, kurios gali būti perdirbamos neprarandant jų žavesio. Aliuminio privalumas yra tas, kad jis lengvas, o tai padeda sumažinti transporto išmetamų teršalų kiekį. Todėl dažnai matysite metalines skardines ir indus su dangteliais žvakių gamyboje.


Biologiškai skaidžios ir kompostuojamos medžiagos yra naujiena. Jos gaminamos iš kamštienos, kanapių, eukalipto celiuliozės, kukurūzų krakmolo, cukranendrių ar bulvių krakmolo ir natūraliai suyra neteršdamos aplinkos. Puikiai tinka apsaugoti žvakių indelius, pakuoti vaško tirpukus, muilą ar panašius produktus. Mėgstame mūsų kamštienos dangtelius, skirtus saugiai ir patikimai uždengti žvakių indelius. Kalbant apie tvaresnius žvakių gamybai skirtus produktus, mums labai patinka iš nebalintos medvilnės ir kanapių pluošto pagamintų dagčių serija. Beje, jos padengtos natūraliu vašku. Jei norite savo žvakes ar tirpukus papuošti tvariau, išbandykite Bioglitter™ - vienintelį pasaulyje ekologišką ir sertifikuotą biologiškai skaidžių blizgučių prekės ženklą. Tačiau nepamirškite, kad tokioms medžiagoms suirti reikia tinkamos aplinkos, todėl neišmeskite jų tiesiog į dirvą. 


Tvarios pakuotės - tai ne tik medžiagos, bet ir tai, kaip mes pakuojame daiktus. Protingesnis pakuočių dizainas, kuriame taupoma erdvė ir naudojami aplinkai nekenksmingi dažai bei klijai, gali daug ką pakeisti. Nepamirškite ir šaunios daugkartinio naudojimo pakuočių tendencijos, kai žvakių indus grąžinate atgal gamintojui, kad juos vėl pripildytų, arba naudojate medvilninius maišelius žvakių indams supakuoti, o paskui maišelį pakartotinai panaudojate kitiems tikslams. Tai - tarsi planetos gelbėjimas po vieną žvakių indelį! 


Geriausia dalis? Žmonės tampa sąmoningesni. Pirkėjai nori, kad įmonės stiprintų savo tvarumą, ir daugelis įmonių imasi ekologinių įsipareigojimų, kurie ne tik džiugina mus, ekologiškai mąstančius žmones, bet ir didina jų prekės ženklo prestižą.


Trumpai tariant, tvari pakuotė yra mūsų bilietas į ekologiškesnę ateitį. Tokios medžiagos kaip popierius, stiklas, metalas, biologiškai skaidūs ir biologiniai polimerai yra mūsų patikimi pagalbininkai, padedantys mažinti atliekų kiekį, tausoti išteklius ir mažinti anglies dioksido išmetimą. Tačiau svarbu ne tik medžiagos, bet ir tai, kaip mes pakuojame daiktus ir ar esame kūrybingi. Kurkime produktus atsakingai!

Tvaresnio produkto idėjos


Skaityti kitą tinklaraščio įrašą: Populiarėjančių žvakių stilių dešimtukas


Kamštienos dangtelis, 70 mm

Kamštienos dangtelis, 70 mm

1.09€ Be PVM: 0.90€

-12%

Medvilnės maišelis su sutraukiamu raišteliu, 14x19 cm, baltas
Kamštienos dangtelis, 78 mm

Kamštienos dangtelis, 78 mm

1.27€ Be PVM: 1.05€

-22%

Medvilnės maišelis su sutraukiamu raišteliu, 14x19 cm, juodas
Sidabrinis indelis su dangteliu 64x45 mm, 100 ml
Žėrutis Bioglitter™, aukso, 20 g

Žėrutis Bioglitter™, aukso, 20 g

6.05€ Be PVM: 5.00€

-10%

Kamštienos dangtelis, 79 mm

Kamštienos dangtelis, 79 mm

1.09€ 1.21€ Be PVM: 0.90€

Kamštienos dangtelis, juodas, 79 mm

Kamštienos dangtelis, juodas, 79 mm

1.82€ Be PVM: 1.50€

Sidabrinis indelis su permatomu dangteliu 64x45 mm, 100 ml
Stiklinis indelis arbatinei žvakutei, 1 vnt.
Auksinis indelis su permatomu dangteliu 64x45 mm, 100 ml

-19%

Kamštienos dangtelis, 82 mm

Kamštienos dangtelis, 82 mm

1.03€ 1.27€ Be PVM: 0.85€

Baltas indelis su permatomu dangteliu 64x45 mm, 100 ml
Kamštienos dangtelis, 100 mm

Kamštienos dangtelis, 100 mm

1.42€ Be PVM: 1.17€

Rausvai auksinis indelis su dangteliu 64x45 mm, 100 ml
Apvalus aliuminio indelis su dangteliu 65x50 mm, 125 ml
Žėrutis Bioglitter™, alyvinis, 20 g

Žėrutis Bioglitter™, alyvinis, 20 g

6.05€ Be PVM: 5.00€

Apvalus aliuminio indelis su dangteliu 75x60 mm, 225 ml
Rausvai auksinis indelis su dangteliu 80x55 mm, 250 ml
Sidabrinis indelis su dangteliu 80x55 mm, 250 ml
Rodoma nuo 1 iki 20 iš 27 (2 puslapių)