Veiklos atliekų mažinimo principai

Soyacandles.lt veiklos be atliekų principaiSoyacandles.lt veiklos be atliekų principai

Kaip mes tai darome?

·        kur įmanoma, ATSISAKOME plastikinių maišelių ir užpildų – smulkioms prekėms naudojame popierinius maišelius, užpildui – suyrančias kukurūzų granules, glamžytą kartoninį popierių, nereikalingas brošiūras. Stiklą pakuojame į gofrokartoną. Į plastikines pakuotes mes vis dar pakuojame atsvertą vašką ir drėgmei jautrias prekes.

·        MAŽINAME naudojamų pakuočių skaičių – jeigu prekė turi gerą originalią pakuotę, papildomai nepakuojame, parenkame labiausiai tinkančias kartono dėžutes, kad reikėtų kuo mažiau užpildo.

·        PANAUDOJAME DAR KARTĄ – jeigu turime iš tiekėjų likusių švarių ir tvarkingų dėžučių ir pakavimo, užpildo medžiagų, mes jų neišmetame, o panaudojame dar kartą Jūsų užsakymams supakuoti, o jūs galite daryti tą patį ir taip dar pailginti šių medžiagų tarnavimo laiką. Taip pat galima darkart panaudoti nuo žvakių likusius indelius, nukirptus dagčių galiukus!

·        RŪŠIUOJAME – visas prekyboje atsiradusias atliekas mes išrūšiuojame, atskirdami į plastiką, popierių, stiklą ir po rūšiavimo likusias atliekas, o išteptas pavojingomis medžiagomis (aromatiniais aliejais, bazėmis ir pan.) talpas mes perduodame jas tinkamai sutvarkančiai ir patikimai įmonei TOKSIKA.

·        PRIIMAME PANAUDOTĄ TARĄ IŠ KLIENTŲ – klientai gali mums grąžinti aliuminio buteliukus su kamšteliu ir namų kvapų bazės AUGEO plastikinę tarą (kanistrus), o išteptas talpas mes tinkamai išvalę panaudosime dar kartą arba priduosime jas tvarkančiai įmonei.


Skaityti kitą įrašą: Partnerių turinys apie Soyacandles.ltŠioje kategorijoje prekių nėra.