Veiklos atliekų mažinimo principai

SOYACANDLES.LT mažina veikloje atsirandančių atliekų kiekį pagal ZERO WASTE principus

Kaip mes tai darome?

·        kur įmanoma, ATSISAKOME plastikinių maišelių ir užpildų – smulkioms prekėms naudojame popierinius maišelius, užpildui – suyrančias kukurūzų granules, glamžytą kartoninį popierių, nereikalingas brošiūras. Stiklą pakuojame į gofrokartoną. Į plastikines pakuotes mes vis dar pakuojame atsvertą vašką ir drėgmei jautrias prekes.

·        MAŽINAME naudojamų pakuočių skaičių – jeigu prekė turi gerą originalią pakuotę, papildomai nepakuojame, parenkame labiausiai tinkančias kartono dėžutes, kad reikėtų kuo mažiau užpildo.

·        PANAUDOJAME DAR KARTĄ – jeigu turime iš tiekėjų likusių dėžučių ir pakavimo, užpildo medžiagų, mes jų neišmetame, o panaudojame dar kartą Jūsų užsakymams supakuoti, o jūs galite daryti tą patį ir taip dar pailginti šių medžiagų tarnavimo laiką. Taip pat galima darkart panaudoti nuo žvakių likusius indelius, nukirptus dagčių galiukus!

·        RŪŠIUOJAME – visas prekyboje atsiradusias atliekas mes rūšiuojame, atskirdami į plastiką, popierių, stiklą ir po rūšiavimo likusias atliekas, o išteptas talpas mes tinkamai priduodame jas tvarkančiai įmonei.

Ateityje mes planuojame dar labiau tobulėti ir apie tai pranešime, sekite mūsų naujienas!

Daugiau apie ZERO WASTE principus galite sužinoti čia:

  1. http://www.daraupati.lt/gyvenimas/zerowaste/zerowaste/ 
  2. https://www.facebook.com/groups/1004312969683058/
  3. https://debesyla.lt/menuo-be-siuksliu/