10 žvakių tendencijų

Džiovintų gėlių žvakėsPopuliarėjančių žvakių stilių dešimtukas

Trūksta idėjų, kurie žvakių stiliai šiuo metu yra populiariausi? Šiame tinklaraščio įraše apžvelgiame populiarėjančias žvakes, tad peržvelkite ir pasisemkite įkvėpimo! Atminkite, kad tendencijos keičiasi kiekvienais metais, tad, jei jums patinka kuri nors iš šių tendencijų, pradėkite jas įgyvendinti jau dabar!

  • Ekologiškos ir sąžiningos prekybos žvakės

Iš natūralių ingredientų ir atsakingai pagamintų žvakių paklausa auga. Žmonės dabar labiau nei bet kada nori ekologiškų, cruelty-free ir sąžiningos prekybos žvakių (fair-trade). Jos yra pagamintos iš natūralių ingredientų, be kenksmingų cheminių medžiagų ir tvarios. Be to, sąžininga prekyba užtikrina, kad žvakių gamybos procese dalyvaujantys darbuotojai gautų teisingą atlyginimą ir saugias darbo sąlygas. Pasirinkus šias žvakes, skatinamas etiškas vartotojiškumas, tausojami planetos ištekliai ir užtikrinamas žmonių, dalyvaujančių jų gamyboje, pragyvenimo šaltinis.

Ekologiškos ir sąžiningos prekybos žvakės

  • Daugiajutiminės (multisensorinės) žvakės

Jos skirtos įvairiais būdais pažadinti jūsų jusles. Kai kurios yra su traškančiomis medinėmis dagtimis, suteikiančiomis jaukią židinio atmosferą, o kitose netgi yra nuskaitomi muzikos elementų QR kodai. Nemokamus QR kodus galite susigeneruoti tokiomis maketavimo programomis, kaip Canva.com. Naudojant įvairius kvapus jos gali sukelti emocijas, skatinti atsipalaidavimą ar pakelti nuotaiką. Jų dizaino vizualinis patrauklumas suteikia estetinės vertės. Multisensorinės žvakės sukuria holistinę ir įtraukiančią atmosferą, puikiai tinka atsipalaidavimui, meditacijai ar nuotaikai įvairioms progoms. Tai - tarsi visas juslinis patyrimas, supakuotas į žvakę.

Daugiajutiminės (multisensorinės) žvakės

  • Suasmenintos žvakės

Jų tikslas – atrodyti taip, kaip jums patinka – galite pasirinkti kvapą, spalvą ir net pridėti savo logotipą, vardą ar monogramą. Jos puikiai tinka apgalvotoms ir unikalioms dovanoms ir paprastai žmonės už tokio tipo žvakes yra linkę mokėti daugiau. Jos tinka ypatingoms progoms, pavyzdžiui, vestuvėms, gimtadieniams ar jubiliejams, paminėti. Be to, tai gali būti įsimintinos verslo dovanos ar reklaminės prekės. Asmeninis prisilietimas išskiria šias žvakes, perteikia dėkingumą, skatina stipresnius emocinius ryšius tarp dovanojančiojo ir gavėjo.

Suasmenintos žvakės

  • Neįprastos formos ir išvaizdos žvakės

Jos itin kūrybingos ir unikalios, panašios į maistą, daiktus, žmogaus siluetą ar net žinomus personažus. Šiuo metu jos ypač populiarios, labai tinka dovanoms. Jos dažnai naudojamos kaip interjero puošmena ir nėra skirtos deginti. Tokios žvakės puikiai tinka vakarėliams, šventėms ar dovanoms. Be to, neįprastos formos žvakės gali būti pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, kurios užtikrina ilgesnį degimo laiką, iš išorės gali būti dekoruojamos aukso folija, pigmentais ar žėručiu, įprastai tokios žvakės gaminamos iš specialaus vaško kietosioms žvakėms.

Neįprastos formos ir išvaizdos žvakės

  • Botanikos ir gėlių

Žvakės su tikromis džiovintomis gėlėmis, žolelėmis ar botaniniais elementais, įterptais į vašką. Džiovinti augalai ir gėlės yra nuostabūs dekoratyviniai elementai, suteikiantys žvakėms elegancijos ir žavesio. Kai žvakės dega, džiovinti augalai išskiria natūralius kvapus, sustiprindami pojūčius. Šios žvakės sukuria unikalią ir vizualiai patrauklią atmosferą, skleidžia malonius kvapus, skatinančius atsipalaidavimą ir gerą nuotaiką. Jie taip pat tinka apgalvotoms ir individualizuotoms dovanoms, bet kuriai erdvei suteikia ypatingo gamtos ir kūrybiškumo akcento.

Žvakės su džiovintomis gėlėmis

  • Geometrinės formos

Moderniai atrodančios įvairių geometrinių formų kietosios žvakės, pvz., burbulai, trapecijos, kvadratai ar panašiai. Geometrinės formos sukuria patrauklius šviesos ir šešėlių efektus, kai žvakės dega, ir sustiprina atmosferą. Jos yra universalios ir puikiai tinka įvairiems interjero stiliams. Įprastai tokios žvakės gaminamos iš specialaus vaško kietosioms žvakėms. Šios žvakės tarnauja kaip akį traukiančios detalės ir yra stilingas ir madingas priedas prie bet kokios aplinkos.

Geometrinių formų kietosios žvakės

  • Su įterptais kristalais

Žvakės, kuriose yra įdėta kristalų arba brangakmenių. Žvakės su kristalais turi unikalių pranašumų, kai derinami aromaterapijos ir gydymo kristalais privalumai. Šios žvakės dažnai gaminamos iš natūralių ingredientų ir eterinių aliejų, kurie ramina ir atsipalaiduoja. Įterpti kristalai suteikia žvakėms teigiamos energijos ir ketinimų, palaiko emocinę pusiausvyrą ir dvasinę gerovę. Kai žvakės dega, kristalai skleidžia savo vibracijas, sustiprindami bendrą gydymo patirtį. Žmonės, degindami tokią žvakę, gali jausti įžeminimo, aiškumo ar pakilumo jausmą. Žvakės su kristalais tarnauja ir kaip dekoratyviniai, ir kaip holistiniai elementai, sukuriantys harmoningą atmosferą, palaikančią psichinį, emocinį ir energetinį gydymą.

Žvakės su kristalais

  • Bohemiška ir natūralu

Žvakės žemiškų atspalvių indeliuose su natūralios tekstūros ir bohemiško stiliaus įpakavimu, pavyzdžiui tvariu kamštienos dangteliu, džiuto perrišimu, veltiniu ar perdirbto pluošto pakuote. Bohemiškos žvakės tinka tiems, kuriuos vilioja laisvas ir meniškas gyvenimo būdas. Jų dizainai dažnai būna eklektiški, spalvingi ir kūrybiški, suteikiantys aplinkai bohemišką įvaizdį. Bohemiškos žvakės sukuria jaukią ir atpalaiduojančią atmosferą, idealiai tinkančią savistabos, kūrybos ar meditacijos akimirkoms sustiprinti.

Žemiškų atspalvių žvakės su natūralios tekstūros pakuote

  • Įkvėptos paplūdimio ir vandenyno

Žvakės su paplūdimio kvapais, tokiais kaip „Stebuklingas vanduo“ ar „Vėsus vandenynas“vandenyno įkvėptomis spalvomis ar žėručiu ir kriauklių ar jūros žvaigždžių formos dekoracijomis. Gaivūs, vandens kvapai sukelia atsipalaidavimo ir ramybės jausmą, sukuria raminančią atmosferą. Vandenyno tematikos dizainas ir spalvos dekorui suteikia pakrantės žavesio. Šios žvakės gali sukelti malonius prisiminimus apie atostogas paplūdimyje. Jos puikiai tinka norint nusiteikti meditacijai, jogai ar atsipalaiduoti po ilgos dienos. Paplūdimio ir vandenyno įkvėptos žvakės atgaivina ir skatina ryšį su gamta.

Žvakės, įkvėptos paplūdimio ir vandenyno

  • Prabangu ir minimalistiška

Aukščiausios klasės žvakės su elegantišku ir minimalistiniu įpakavimu, dažnai naudojant prabangų šilkinį popierių, aukščiausios kokybės ingredientus ir unikalius, kvepalų įkvėptus aromatinius aliejus. Kita vertus, minimalistinės žvakės orientuojasi į paprastumą ir eleganciją. Jos dažnai būna aptakaus, švaraus dizaino, sklandžiai susiliejančios su bet kokiu dekoru. Minimalistinės žvakės sukuria raminančią ir neperkrautą atmosferą, skatina atsipalaidavimą ir dėmesingumą. Tai - rafinuota estetika, patraukli įvairiems skoniams.

Prabangios ir minimalistinės žvakės

Šios naujos žvakių tendencijos rodo, kaip rinka nuolat keičiasi, kad atitiktų įvairius vartotojų poreikius ir pageidavimus. Žvakių pasaulis nuolat tobulėja, kad atitiktų mūsų individualų gyvenimo stilių.Skaityti kitą tinklaraščio įrašą: 20 muilo gamybos idėjų


Aromatinis aliejus „Stebuklingas vanduo“, 30 g
Aromatinis aliejus „Vėsus vandenynas“, 30 g
Kamštienos dangtelis, 70 mm

Kamštienos dangtelis, 70 mm

1.09€ Be PVM: 0.90€

Kamštienos dangtelis, 78 mm

Kamštienos dangtelis, 78 mm

1.27€ Be PVM: 1.05€

Žėrutis Bioglitter™, aukso, 20 g

Žėrutis Bioglitter™, aukso, 20 g

6.05€ Be PVM: 5.00€

-10%

Kamštienos dangtelis, 79 mm

Kamštienos dangtelis, 79 mm

1.09€ 1.21€ Be PVM: 0.90€

Kamštienos dangtelis, juodas, 79 mm

Kamštienos dangtelis, juodas, 79 mm

1.82€ Be PVM: 1.50€

Sojų vaškas KERASOY PILLAR 4120, 1 kg

Sojų vaškas KERASOY PILLAR 4120, 1 kg

7.45€ Be PVM: 6.16€

-12%

Stiklinė dūmine pilka išore, 300 ml

Stiklinė dūmine pilka išore, 300 ml

2.78€ 3.15€ Be PVM: 2.30€

-16%

Stiklinė šviesaus gintaro išore, 300 ml

Stiklinė šviesaus gintaro išore, 300 ml

2.18€ 2.60€ Be PVM: 1.80€

-12%

Stiklinė tamsiai žalia išore, 300 ml

Stiklinė tamsiai žalia išore, 300 ml

2.78€ 3.15€ Be PVM: 2.30€

Stiklinė tamsaus gintaro išore, 300 ml
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (1 puslapių)