Mediniai rutuliukai namų kvapams

Mediniai rutuliukai namų kvėpinimui

Mediniai rutuliukai namų kvėpinimui

Mediniai rutuliukai yra populiarus ir natūralus būdas pasigaminti namų kvapą. Šie nedideli kamuoliukai yra pagaminti iš beržo ir gali sugerti ir išlaikyti kvapiuosius aliejus, eterinius aliejus ar kvepalus.

Norėdami iškvėpinti medinius kamuoliukus, tiesiog užlašinkite ant jų kelis lašus pasirinkto kvapnaus aliejaus. Karoliukai sugers kvapą ir palaipsniui išskirs jį į aplinką, sukurdami subtilų ir ilgai išliekantį aromatą. Šis metodas yra saugesnė alternatyva atvirai žvakių liepsnai ar elektriniams difuzoriams, todėl tinka namams, kuriuose yra naminių gyvūnų ar mažamečių vaikų.

Mediniai rutuliukai yra universalūs ir gali būti dedami į stiklo vazas, dekoratyvinius dubenėlius, organzos maišelius arba kabinami įvairiose namų vietose, pavyzdžiui, spintose, vonios kambariuose ar prie įėjimų. Jie taip pat naudojami kaip stilingi dekoro elementai, kurie jūsų gyvenamosioms patalpoms suteikia natūralios elegancijos. Periodiškai atnaujindami rutuliukus papildomais kvapo lašeliais, ilgainiui padėsite išlaikyti jų aromatingą stiprumą.

Mediniai karoliukai yra paprastas, bet efektyvus būdas įkvėpti jūsų gyvenamąją erdvę maloniais kvapais, skatinančiais atsipalaidavimą ir raminančią atmosferą.


Mediniai rutuliukai, 15 mm, 10 vnt.

Mediniai rutuliukai, 15 mm, 10 vnt.

1.63€ Be PVM: 1.35€

Mediniai rutuliukai, 30 mm, 10 vnt.

Mediniai rutuliukai, 30 mm, 10 vnt.

3.73€ Be PVM: 3.08€

Mediniai rutuliukai, 40 mm, 10 vnt.

Mediniai rutuliukai, 40 mm, 10 vnt.

8.28€ Be PVM: 6.84€

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)