„KeraSnow“ milteliai yra visiškai rafinuotų mineralinių ir natūralių vaškų mišinys, specialiai sukurtas žvakių mėgėjams. Šis vaškas idealiai tinka tiems, kuriems patinka žvakių gamybos idėja, bet jie neturi laiko ilgiems procesams ar nenori investuoti į specializuotą įrangą. Galite naudoti mūsų išvaškuotas dagtis.

Naudojimas

Naudodami „KeraSnow“ miltelius galite iš karto gaminti žvakes indeliuose. Jums tereikia įpilti vaško į pasirinktą indą, įkišti dagtį ir viskas! Procesas labai paprastas. Jei norite, galite pridėti  aromatinio aliejaus bei spalvų. Įdėkite sausų spalvos miltelių arba kelis lašus aromatinio aliejaus ir tiesiog išmaišykite dubenėlyje. Tai - savaime išsilydantis vaškas, o tai reiškia, kad užgesus liepsnai galite tiesiog išimti išsilydžiusį vašką ir naudoti miltelius pakartotinai.

Tinkami indai

„KeraSnow“ miltelius galite naudoti įvairiuose induose: nuo stiklinių vazonų minimaliam, moderniam įvaizdžiui iki senovinių skardinių ir perdirbtų augalų vazonų. Idealiai tinka kurti pagal užsakymą sukurtus elementus, tinkančius bet kokiam interjero dizainui. Indas turi būti nedegus, taigi stiklinis, metalinis arba keraminis. Įsitikinkite, kad dagtis yra atokiau nuo indo šonų, nes indas gali įskilti. Indai turi būti bent 8 cm pločio, kad vaškas nepriliptų prie šonų. „KeraSnow“ miltelius galima naudoti su įvairiomis dagtimis, atsižvelgiant į indo dydį.

Privalumai

„KeraSnow“ milteliai yra puikus pasirinkimas centrinėms puošmenoms, vestuvių žvakėms ir renginiams. Naudokite norimą degimo laiką, o tada surinkite likusius miltelius ir panaudokite pakartotinai. „KeraSnow“ milteliai visada atrodo šviežiai ir nepalieka negražių vaško likučių indeliuose.

SDS, TDS

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis

Vaško milteliai KERASNOW, 1 kg

  • Gamintojas: Kerax
  • Prekės kodas: KERASNOW
  • Prieinamumas: 25
  • 9.44€

  • Be PVM: 7.80€

  • 5 arba daugiau 9.08€

Susijusios prekės

Rapsų ir kokosų vaškas NATUREWAX ELITE 600, 12,5 kg BLOKAS
Rapsų ir kokosų vaškas NATUREWAX ELITE 600, 1 kg pavyzdys
Kokosų vaškas AAK WAX PLUS 115, 25 kg

Kokosų vaškas AAK WAX PLUS 115, 25 kg

154.88€ 161.23€ Be PVM: 128.00€

Žymos: Vaško milteliai, KeraSnow, milteliai zvakiu gamybai, miltelinis vaskas