Veiklos atliekų mažinimo principai

SOYACANDLES.LT mažina veikloje atsirandančių atliekų kiekį pagal ZERO WASTE principus

Kaip mes tai darome?

·        kur įmanoma, ATSISAKOME plastikinių maišelių ir užpildų – smulkioms prekėms naudojame popierinius maišelius, užpildui – suyrančias kukurūzų granules, glamžytą kartoninį popierių, nereikalingas brošiūras. Stiklą pakuojame į gofrokartoną. Į plastikines pakuotes mes vis dar pakuojame atsvertą vašką ir drėgmei jautrias prekes.

·        MAŽINAME naudojamų pakuočių skaičių – jeigu prekė turi gerą originalią pakuotę, papildomai nepakuojame, parenkame labiausiai tinkančias kartono dėžutes, kad reikėtų kuo mažiau užpildo.

·        PANAUDOJAME DAR KARTĄ – jeigu turime iš tiekėjų likusių dėžučių ir pakavimo, užpildo medžiagų, mes jų neišmetame, o panaudojame dar kartą Jūsų užsakymams supakuoti, o jūs galite daryti tą patį ir taip dar pailginti šių medžiagų tarnavimo laiką. Taip pat galima darkart panaudoti nuo žvakių likusius indelius, nukirptus dagčių galiukus!

·        RŪŠIUOJAME – visas prekyboje atsiradusias atliekas mes rūšiuojame, atskirdami į plastiką, popierių, stiklą ir po rūšiavimo likusias atliekas, o išteptas talpas mes tinkamai priduodame jas tvarkančiai įmonei.

·        PRIIMAME PANAUDOTĄ TARĄ IŠ KLIENTŲ – klientai gali mums grąžinti aliuminio buteliukus su kamšteliu ir namų kvapų bazės AUGEO plastikinę tarą (kanistrus), o išteptas talpas mes tinkamai išvalę panaudosime dar kartą arba priduosime jas tvarkančiai įmonei.

Ateityje mes planuojame dar labiau tobulėti ir apie tai pranešime, sekite mūsų naujienas!

Daugiau apie ZERO WASTE principus galite sužinoti čia:

  1. http://www.daraupati.lt/gyvenimas/zerowaste/zerowaste/ 
  2. https://www.facebook.com/groups/1004312969683058/
  3. https://debesyla.lt/menuo-be-siuksliu/


Šioje kategorijoje prekių nėra.